Napsali o nás


 

Siebertův nejkratší film

 

Regensburg (mz).  Regensburský filmař Oskar Siebert má v současné době práce až nad hlavu, 1. připravuje společně se svou dcerou Danielou a týmem dobrovolných pomocníků natáčení krátkého filmu „ o mateřské lásce a darování orgánu“ ( jak jsme již v našich novinách psali) Jeho zajímavý scénář přesvědčil tentokrát i herce městského divadla a tak Doris Dubiel, Heinz Müller a Danielle Clamer, přislíbili hrát v Siebertově filmu..

 

Finance na projekt ještě nejsou.

 

Potřebné peníze na natáčení tohoto krátkého filmu ještě chybí. Přesto se produkční tým (Oskar a Daniela Siebert) rozhodl tento krátký film natočit a výdaje uhradit z osobní půjčky.

Přestože příprava tohoto nového projektu si vyžaduje nejen mnoho úsilí ale i času, přijal Oskar Siebert nabídku jeho pražského přítele natočit krátký film v Praze. Jako autor scénáře a režisér, natáčí Siebert „Můj nejkratsí film“, filmovou komedii z roku 1920. Tento krátký film by měl být příspěvkem na „mezinárodní filmový festival – 45. Brněnské šestnáctky.“

 

Výstava paní Anny Matové

 

Při realizování tohoto filmečku, pomáhá jako organizátor, výrobce rekvizit a též jako představitel i mimo jiné, pražský umělec a malíř Rafael Knobloch, který v současné době pracuje na přípravě společné výstavy s paní Matovou z Regensburgu, která bude začátkem září pod názvem „Historické mosty“ v Praze otevřena. Láska Rafaela Knoblocha k divadlu a nespočetné známosti s pražskými umělci, byly tak přínosem pro spolupráci pražského malíře a filmařů z Regensburgu.

 

Fotogalerie zde